Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Leon

5 350 ЕУР

Се продава од: xxx 18 апр. 07:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Leon
Сеат Леон 1.9 TDI 105 коња
- 2005година со поминати 179 000 км
-прва регистрација 2006 година
-супер состојба
-Донесен е од Холандија со возење
-Регистриран до 11.2018
-Возилото од опрема поседува:
- ABS
- AIR BAGx10
- ESP
- TCS
- Борд компјутер
-Клима
-Оригинал Seat алуминиумски бандаши 16
-Електрика на стакла
- Електрика на ретровизори
- 2 клуча
Leaflet
Кон почеток