Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Seat Leon 1.9TDi 2010 facelift ecomotive

6 600 ЕУР

Се продава од: Toni Mft 21 ноем. 22:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Leon
Prodavam Seat Leon redizajn 2010 godina
1.9 tdi so 90 konja, odlicna za vozaci pocetnici i so evtin zelen karton.
Registrirana + zelen karton do 01.07 (Juni) 2022

километража: 194.000км нотарска гаранција !!!
опрема со која располага возилото:
-климатроник
-алумински бандажи
-темпомат
-мулти функционален борд компјутер
-команди на волан
-рикардо салон
-абс
-аср
-серво
-ел. стакла
-ел. огледала
кожен волан
-махагони
-централно
-аларм
-далечински управувач
-фабричко радио

возилото е во одлична состојба на реална километража без никакви удири.
колата е купена во салон старо за ново од европа со сите проверки од наша страна за состојбата на возилото + (технички преглед ), предницата е во безпрекорна состојба.
ентериерот нема никакви оштетувања !
Toni Mft
 
072 729 565
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации