Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Leon 2.0 tdi Fr -14 Km 187.000 so servis

13 500 ЕУР

Се продава од: Riad Вчера 19:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Seat
Модел
Leon
Seat Leon 2.0 tdi Fr
God 2014
Km 187.000 so servisna istoria
Uvezena od svajcaria🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Plateni davacki do REGISTRACIA
Od oprema full
Info 078 226 136
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации