Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Leon

4 500 ЕУР

Се продава од: Riste 28 ноем. 01:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Seat
Модел
Leon
Se prodava seat leon 1.4 benzin so 194000km.Kupen vo kadis Skopje,redovno servisiran i odrzavan.So 4 letni novi gumi Hankook.
Leaflet
Кон почеток