Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Leon itno

7 700 ЕУР

Се продава од: Toni 01 септ. 16:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Seat
Модел
Leon
Возилото е во добра состојба има уникатен FR редизајн и линија на R1 кој го прави не пофторлив и единствен во МК добро сочувано и одлично изгледа Само за сериозни купувачи кој се љубители на возило со спортска линија и елегантно грациозен дух споени во едно ...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации