Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Leon kako nov

10 000 ЕУР

Се продава од: Ljupco 08 дек. 12:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Leon
Seat Leon 2012 со само 45000 км. во беспрекорна состојба.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации