Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Leon 1.9 tdi

4 700 ЕУР

Се продава од: Mери 06 јан. 19:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Leon
Vo odlicna sostojba
Leaflet
Кон почеток