Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Leon -06

3 990 ЕУР

Се продава од: Бојан Стаменкоски 06 авг. 16:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Seat
Модел
Leon
Се продава Сеат Леон 1.9 77kw, 2006 год. со поминати 261000 км регистрирана до 12.06 2021 сменето уље и филтри, без дополнителни вложивања, проверка по ваша желба. Колата не е од увоз (јас сум втор сопственик)
Цена 3990 евра без замени
Инфо. 075/342-392
Бојан Стаменкоски
075/342-392
Leaflet
Кон почеток