Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Leon 2.0 TDI 150hp

12 400 ЕУР

Се продава од: Леон 25 ноем. 13:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Велес
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Seat
Модел
Leon
Се продава Seat Leon 2.0 TDI 150hp Style, 2013 Прв сопственик, купен во Македонија, до сега возилото имало само една регистарска табличка.
Full Led фарови и штопови(кратки и долги светла), 17" бандажи, Склопливи ретровизори, Блутут, Сензори за паркирање напред и назад, самозатемнувачки ретровизор, двозонски климатроник, темпомат и друга опрема.
134.000км
Направен голем сервис на 115.000км, мал на 130.000км.
Редовно сервисиран во Митревски и Порше Македонија.
Без никакви вложувања.
Леон
075259234
Кон почеток