Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Leon 2.0FSI LPG

4 500 ЕУР

Се продава од: Seat 14 јан. 22:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Марка
Seat
Модел
Leon
Reg cela god full opr uvezena od ch🇨🇭199.000km 150ks Staklo
Leaflet
Кон почеток