Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Leon 2.0FSI TNG

4 000 ЕУР

Се продава од: Leon 03 дек. 18:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 8.560 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Seat
Модел
Leon
Seat Leon 2.0FSI TNG 150ks reg cela god full oprema uvezena od ch 🇨🇭🇨🇭full servis napraven mala potrošuvačka na plin
Leaflet
Кон почеток