Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Toledo 1.6

600 ЕУР

Се продава од: Kristijan 08 дек. 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Марка
Seat
Модел
Toledo
Dobro zacuvana, plinska boca od 60l, potrosuvacka 9l/100km plin
Kristijan
078449800
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации