Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Toledo

900 ЕУР

Се продава од: Hazbo 17 фев. 13:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Seat
Модел
Toledo
Se prodava Sead Toledo vo ispravna sostojba pali vozi registrirano
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации