Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Seat Toledo 1.9 TDI so komplet taxi licen

0 ЕУР

Се продава од: Mirko Вчера 20:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Seat
Модел
Toledo
Prodavam Seat Toledo so komplet taxi licenca validna uste 3godini, centralna so radio stanica, so nov akumulator, novi gumi , vozena 1 godina taxi.
Kolata e vo extra sostojba .Napraven komplet
servis bez denar vlozuvanje vo nea.
CENA PO DOGOVOR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации