Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Toledo 1.9 110 TDI -00

2 200 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 11 дек. 14:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Seat
Модел
Toledo
Prodavam
Seat Toledo 1.9 110 TDI 2000
Komtakt tel: 078-333-265
ili 078-443-949
Aleksandar
078333265
Leaflet
Кон почеток