Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Toledo 1.9 tdi 150 ks

3 000 ЕУР

Се продава од: Daniela 19 јун. 19:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Марка
Seat
Модел
Toledo
Full Oprema
Aluminiumski bandazi
Klimatronik
Skroz novi Predni gumi
servis napraven pred 1000km
CD radio so USB
Xenon svetla
Reg do 03.2019 so zelen karton

Za kesh extra cena!
Daniela
078313474
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации