Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Smart 600 -99 OD SVAJCARIJA

1 550 ЕУР

Се продава од: TETOVO 21 авг. 11:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Smart
Smart 600
Godina 1999
So Klima
Panorama Krov
Alufelgi + 4 gumi zimski
Reg. do 21.10.2017
EKSTRA E

Info 070 572 983
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации