Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Smart Brabus

8 000 ЕУР

Се продава од: Buli 22 мај 22:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Smart
Модел
ForTwo
Se prodava
Brabus 1.1 turbo benzin 2008 god.
So Hi-Fi oprema, LCD stereo, kozen enterier, klima i panoramik krov.
Kolata e platena 23.000€ vo 2008 god. Vo stranstvo.
Za povekje info kontakt
Samo preku WhatsApp
0038979333644


Buli
Leaflet
Кон почеток