Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Smart For Two coupe

3 800 ЕУР

Се продава од: lence 20 септ. 00:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Smart
Модел
ForTwo
registriran do 10/2020,nov akumulator,novi gumi srvisiran,km130.000 kw45 kubika 999,bez vlozuvanje koliceto e top vredi da se vidi
Кон почеток