Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ssangyong Ceo 2.4 Luxu SUV 4x4 na plin

1 800 ЕУР

2 800 ЕУР

Се продава од: Milivoj 05 окт. 10:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Ssangyong
Se prodava Shuanghuan Ceo 2.4 Luxury SUV 4x4 na plin, servisiran i zameneti site kaisi, i e vo odlicna sostojba.
Ima:
-avtomatska klima
-parkin senzori
-adaptiven volan
-adaptivni predni kozeni sedista
-delivi zadni kozni sedista
-ABS
-manuelen menuvac
Milivoj
078618764
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации