Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sang Yong Akcion

1 ЕУР

Се продава од: Burim 04 јан. 17:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Ssangyong
Модел
Actyon
Sang Yong Akcion 2007 2.0 dizel 4×5
Leaflet
Кон почеток