Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SSANGYONG KORANDO -02

0 ЕУР

Се продава од: ZLATE 05 мар. 21:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Ssangyong
Модел
Korando
TurboDiesel
Elektrika na prozori
Centralno zaklucuvanje
Podesuvanje na volan
Klima
Vo ekstra sostojba
4x4 Registriran do 25.11.2018
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации