Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SSANGYONG MUSSO -96 ITNO

1 500 ЕУР

Се продава од: Nikola 25 окт. 11:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Битола
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Ssangyong
Модел
MUSSO
Se prodava ssangyong vo vozna sostojba.golemo prostrano vozilo ,reduktorot ne raboti.Za spojlerite doplata 250e.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации