Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SSANGYONG MUSSO -02 101ks Moze Zamena

3 900 ЕУР

Се продава од: Dime 27 јул. 13:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Ssangyong
Модел
MUSSO
Prodavam SSANGYONG MUSSO 2.3TD 101ks so Mercedes motor. MOZE ZAMENA
- PRENOS 4X4 BRZI I SPORI,ILI NORMAL SAMO ZADEN PRENOS
Full oprema :
- Klima
-Abs
-Elektrika na stie stakla i retrovizor
-Centralno
-Halogenki
- Gumi vo odlicna sostojba

Potrosuvacka 9 gratska 7 otvoreno.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации