Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SSANGYONG MUSSO 2.3TD -00 moze zamena

3 400 ЕУР

Се продава од: Vesna 31 авг. 11:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Ssangyong
Модел
MUSSO
PRODAVAM KOREJSKI DjIP 4X4 SSANGYONG MUSSO 2.3TD 101ks,SO NAJDOBRIOT MERCEDES FABRICKI MOTOR,SO PRENOS 4X4 BRZI I SPORI,ILI NORMAL SAMO ZADEN PRENOS VO ODLICNA SOSTOJBA KAKO NADVORESNO TAKA VNATRESNO,EKONOMICNO VOZILO,POTROSUVACKA GRADSKA 9litri na 100km,NA OTVORENO 6litri....SO FULL OPREMA:
-KLIMA
-ABS
-ESP
-ELEKTRIKA NA SITE STAKLA I RETROVIZORI
-HALOGENKI I ITN....
CENA 3400evra MOZE ZAMENA ZA POEFTINO VOZILO SO VASA DOPLATA......

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации