Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ssangyong MUSSO 2.9 Mercedes motor

0 ЕУР

Се продава од: mahir 05 авг. 20:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струга
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Ssangyong
Модел
MUSSO
Prodavam musso 2.9 mercedes motor dzipot e tip top spremen za sezona i ima mlogu snaga dzipot ima oprema el stakla el retrevizori airbag klima i dr moze zamena so moja doplata ili so vasa doplata po moznost bmw mercedes ili audi i dr cena 2900 evra cena ne fixna na lice mesto moze da progorime cenata e za kess za zamena druga cena
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации