Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ssangyongv MUSSO zamena samo za pogolem ili kes

0 ЕУР

Се продава од: mahir 04 ноем. 12:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струга
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Ssangyong
Модел
MUSSO
prodavam dzip musso 2.9 mercedes motor dzipot e so eden zbor odlicen spreman za sezona moze zamena samo za pogolem dzip so moja doplata ili za pari dzipot od oprema ima.EL STAKLA EL RETREVIZORI AIRBAG KLIMA I DR CENA PODOGOVOR
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации