Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ssangyong MUSSO 4x4 2300 plin zamena za mala kola

0 ЕУР

Се продава од: dejan 22 јан. 12:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Ssangyong
Модел
MUSSO
072 235 769 pikap kombe
dajte ponudi
mercedes motor menjac
072235769
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации