Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ssangyong MUSSO -97

2 700 ЕУР

Се продава од: Tetovo 22 окт. 18:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Ssangyong
Модел
MUSSO
Se prodava ili se zamenuva dzip vo mnogu dobra sostojba za planinarski teren istava e nosena od svajcaria registrirana god.dena dodatno blokaza kaj gumite.ze zamenuva so lada niva nad 2007 godina ili suzuki vitara
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации