Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ssangyong_musso

0 МКД

Се продава од: VULLNET 07 јан. 14:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ssangyong
Модел
MUSSO
Vetura eshte ne gjendje te mire.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации