Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava dzip

1 МКД

Се продава од: Mite Atanasov 06 јан. 15:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Ssangyong
Модел
REXTON
Se prodava dzip ssanyong rexton 2.7 120kw 160ks motor mercedes original so full oprema registiran do 28.12.2021god 2005god greaci na retrevizori elektricni retrovizori elektricni stakla 8 airbeg platen danok ca cela good texnicki see cisto za cela godina moze zamena za bg tabli I mk tabli broj: 071452793
Mite Atanasov
071452793
Leaflet
Кон почеток