Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Subaru Forester 2.0 Diesel

7 400 ЕУР

8 300 ЕУР

Се продава од: Enis 18 авг. 21:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 15.830 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV
Марка
Subaru
Модел
Forester
Noseno od svajcarija full oprema registrirano so zelen karton BEZ ZAMENA
Кон почеток