Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SUBARU FORESTER 2.0 DIESEL

6 800 ЕУР

Се продава од: Enis 14 фев. 16:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Subaru
Модел
Forester
SUBARU FORESTER 2.0 DIESEL 4X4 REGISTRIRANO SERVISIRANO
Кон почеток