Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SUBARU FORESTER 4X4 2.0 DIESEL

7 500 ЕУР

Се продава од: Enis 03 дек. 10:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 16.050 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV
Марка
Subaru
Модел
Forester
FULL FULL OPREMA BEZ ZAMENA
Кон почеток