Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Suzuki Alto

850 ЕУР

Се продава од: Daniel 25 јан. 22:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Suzuki
Модел
Alto
SE prodava Suzuki alto 1.1 2 novi gumi so al bandazi regestirano cela godina novi amontizeri poveke informaci Na tell 078297627 poz
Leaflet
Кон почеток