Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Suzuki Baleno 1.2

1 200 ЕУР

Се продава од: Zoran 10 ноем. 13:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Марка
Suzuki
Модел
Baleno
Kolata e vo odlicna sostojba dobro zacuvana so mala potrosuvacka.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации