Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SUZUKI BALENO 1.3 ATEST PLIN REGISTRIRANO

950 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: OGLAS MEN 13 јул. 12:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
OGLAS MEN

OGLAS MEN

389 Огласи во продавницата

SUZUKI SWIFT 1.3 ATEST PLIN REGISTRIRAN EV ODLICEN 999 ЕУР
NAJEVTINA OPEL ASTRA G/KLIMA/SERVO VOLAN/C.BRAVA/Z 1 100 ЕУР
PEUGEOT 206 DIZEL -01 KLIMA FULL OPREMA EVTINO 1 650 ЕУР
SAMSUNG M20 90 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Suzuki
Модел
Baleno
ODLICNO SUZUKI BALENO 1.3 55KW/75KS/1997
- PLIN A-TEST/DIZNA SISTEM/OKRUGLA BOCA
- 4 NOVI GUMI "TIGAR"
- REGISTRIRANO DO 21.10.2020
- ELEKTRIKA NA SITE PROZORI/CENTR. BRAVA
- ODLICNA SOSTOJBA
- CENATA E 950 EUR I ISTATA NE E FIKSNA
- MOZE I ZAMENA
- KONTAKT NA 078-238-098
OGLAS MEN
078-238-098
Leaflet
OGLAS MEN

OGLAS MEN

389 Огласи во продавницата
PERFEKTNO PEUGEOT 307 1.6HDI/REGISTRIRANO/Z.KARTON 3 500 ЕУР
SEAT CORDOBA PLIN ATEST REGISTRIRANA FULL OPREMA 890 ЕУР
FIAT CINQUECENTO REGISTRIRANO EVTINO I DOBRO 727 ЕУР
FIAT Cinquecento LANCIA Y PLINSKI URED/REGISTRIRA 690 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации