Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Suzuki Baleno 1.3 -95

0 ЕУР

Се продава од: Davor 04 фев. 11:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Suzuki
Модел
Baleno
Prodavam :

Suzuki Baleno 1.3 benzin od 1995, registrirano

Ford Courier 1.8 dizel od 1996, registriran

Cena po dogovor !
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации