Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Havarisano Suzuki Baleno

0 МКД

Се продава од: Pajo 30 дек. 18:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Suzuki
Модел
Baleno
prodavam suzuki baleno karavan registrirano do septemvri 2020god 1.6 so ne atestiran plin havarisano
godina 2000 gorivo benzin karavan cena po dogvor
Voziloto e vo voznja sostojba
071333649 Pajo
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации