Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SUZUKI BALENO 1.3 -96

0 МКД

Се продава од: nikola 27 окт. 17:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Suzuki
Модел
Baleno
Prodavam Suzuki Baleno 1.3
Godina na proizvodstvo 1996
Cena po dogovor.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации