Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Suzuki Baleno prv gazda

2 000 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 05 фев. 19:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Suzuki
Модел
Baleno
Se prodava vo odlicna sostojba Suzuki Baleno, prv gazda, kupeno od Maxima Skopje, elektrika na site prozori i elektrika na retrovizori
Pioneer radio so AUX i USB, garazhirano i domakjinski vozeno so prva fabricka boja . nov Exide Akumulator . Smeneti filtri i ulje i nov rebrast kaish .
BEZ ZAMENI
Aleksandar
075837176
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации