Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Suzuki Grand Vitara 2007

7 500 ЕУР

Се продава од: Dragan 30 ноем. 19:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Берово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Suzuki
Модел
Grand Vitara
Во возна состојба
Сревисиран
Регистриран до 10.09.2021
Електроника на стакла, греење ...
4×4 погон


Dragan
 
071500263
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации