Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SUZUKI - GRAND VITARA -

7 500 ЕУР

Се продава од: Dragan 21 окт. 20:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Берово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Suzuki
Модел
Grand Vitara
Во возна состојба
Сревисиран
Регистриран до 10.09.2021
Електроника на стакла, греење ...
4×4 погон


Leaflet
Кон почеток