Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Suzuki Grand Virtara 4x4

4 000 ЕУР

4 500 ЕУР

Се продава од: Бобан 03 авг. 14:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Делчево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Suzuki
Модел
Grand Vitara
Suzuki Grand Vitara 2.0HDMI
2000 ccm
dizel
190 000 km
elektricni stakla i prozori
vlecna kuka orginalna
4x4 brzi i spori
podignata so orginalni delovi, distanceri na bandasi, novi gumi karponki.
orginalni gumi 215/65-16
novi gumi 245/-16
servisirana, ulje, filtri...
nema nikakvi dopolnitelni troskovi.
BUGARSKI Tablici Eur3
Бобан
070344500
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации