Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Suzuki Grand Vitara najdobroto vo Makedonija

9 300 ЕУР

Се продава од: Mitko 25 јун. 17:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Suzuki
Модел
Grand Vitara
Колата е во одлична состојба.
Leaflet
Кон почеток