Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SUZUKI GRAND VITARA

7 499 МКД

Се продава од: Edin Ademi 11 јан. 19:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Купе
Марка
Suzuki
Модел
Jimny
Klimatizirano, so servisna kniska,servisirano, redmgistracia 1 god. RDUKTOR ,4NOVI GUMI


VREDI DA SE VIDI
Edin Ademi
071382120
Кон почеток