Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Suzuki Maruti 800 cc

40 ЕУР

400 ЕУР

Се продава од: latif 07 дек. 00:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струга
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Suzuki
Модел
Maruti
Se prodavat suzuki maruti vo odlicnasojstojba kolata e registirano do 20 04 2020 kolata e tip Top
Leaflet
Кон почеток