Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE PRODAVA!!CENA PODOGOVOR

1 МКД

Се продава од: Zlatko 02 јан. 13:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Suzuki
Модел
Maruti
Se prodava Suzuki Marutti,registrirano
Cena po dogovor
Kontakt;075224502
Leaflet
Кон почеток