Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SUZUKI SX41.6 GL VVT 4W 120 KS Outdoor

8 500 ЕУР

Се продава од: Кире 09 дек. 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 18.190 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
SUV
Марка
Suzuki
Модел
SX4
- Возилото е со погон на четири тркала.
- Прв сопственик, купено во салон во Македонија,
- Прва регистрација 21.03.2012г.
- Од опрема има: клима уред, ABS+EBD, 2 воздушни перничиња, волан подесив по висина, возачко седиште подесиво по висина, декоративни лајсни, електрични прозори, електрични ретровизори, радио ЦД со МП3 читач со команди на волан, серво управувач, централна брава со далечинско, шини на кров, патен компјутер, металик боја.
- Погон: 2WD (напред), 4WD Auto, 4WD LOCK.
- четири зимски гуми (користени и во моментов се користат),
- две летни гуми (користени),
- две летни гуми (скоро нови).
Кире
070282816
Leaflet
Кон почеток