Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Suzuki SX4 1.6 HDI 90 ks.2009 god

4 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 23 јан. 09:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
Fiat Doblo 1.6 multijet 105 ks 2011 5 500 ЕУР
VW POLO 1.6 TDI 90 ks.2010 god 5 500 ЕУР
NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2008 god. 6 700 ЕУР
Seat Altea 2.0 TDI 140ks 3 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Suzuki
Модел
SX4
Suzuki SX4 1.6 HDI 90 ks.2009 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071555599
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
FORD FOKUS 1.6 TDCI 90 ks.2010 god 3 999 ЕУР
BMW 320 d.177 ks.2008 god.NAVI!!!! 6 999 ЕУР
VW POLO 1.2 i 44 kW. 2006 God 2 999 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 140ks -05 5 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации